RAC01-12SGA
Číslo produktu DigiKey
945-3044-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RAC01-12SGA
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 1W
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Uitgang 12V 83mA 100 ~ 240VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RAC01-12SGA Modely
Kategorie
Aplikace
Domácí spotřebiče, ITE (komerční)
Výrobce
Recom Power
Provozní teplota
-25°C ~ 80°C (s poklesem výkonu)
Řada
Účinnost
68%
Balení
Trubice
Způsob montáže
Průchozí otvor
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Modul 4-DIP
Typ
Uzavřený
Velikost / rozměry
1,33" D x 0,87" Š x 0,75" V (33,7mm x 22,2mm x 19,0mm)
Schvalovací agentura
CE, cURus
Napětí - vstup
100 ~ 240VAC
Napěťová regulace
±2%
Napětí - výstup 1
12V
Regulace zátěže
±6%
Proud - výstup (max)
83mA
Základní číslo produktu
Výkon (W)
1 W