RAC01-12SC
Číslo produktu DigiKey
945-1398-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RAC01-12SC
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 1W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Uitgang 12V 83mA 80 ~ 264VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RAC01-12SC Modely
Kategorie
Vlastnosti
SCP
Výrobce
Recom Power
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C (s poklesem výkonu)
Řada
Účinnost
72%
Balení
Trubice
Způsob montáže
Průchozí otvor
Stav součásti
Zastaralé
Pouzdro
Modul 4-DIP
Typ
Uzavřený
Velikost / rozměry
1,33" D x 0,87" Š x 0,71" V (33,7mm x 22,2mm x 18,0mm)
Počet výstupů
1
Schvalovací agentura
CE, EN, UL
Napětí - vstup
80 ~ 264VAC
Napěťová regulace
±2%
Napětí - výstup 1
12V
Regulace zátěže
±6%
Proud - výstup (max)
83mA
Hmotnost
0,055lb (24,95g)
Výkon (W)
1 W