R9C1T18/R-CT
Číslo produktu DigiKey
945-R9C1T18/R-CT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
R9C1T18/R-CT
Popis
3W DC/DC-CONVERTER 'ECONOLINE' S
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 2 Výstup 2,5 ~ 15,5V -2,5 ~ -15,5V 100mA, -12mA 8,5V - 18V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
R9C1T18/R-CT Modely
Kategorie
Výkon (W)
1.5 W
Mfr
Izolační napětí
1.4 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Sáček
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Dálkové vypnutí/zapnutí
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (s poklesem výkonu)
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
52%
Počet výstupů
2
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (min)
8,5V
Pouzdro
36-BSSOP (0,295", 7,50mm šířka)
Napětí - vstup (max)
18V
Velikost / rozměry
0,51" D x 0,30" Š x 0,14" V (12,8mm x 7,5mm x 3,6mm)
Napětí - výstup 1
Dodávaná velikost pouzdra
36-SSOP
Napětí - výstup 2
-2,5 ~ -15,5V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivně vysoký
Proud - výstup (max)
100mA, -12mA