R2SX-053.3-R
Číslo produktu DigiKey
945-R2SX-053.3-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
945-R2SX-053.3-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
945-R2SX-053.3-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
R2SX-053.3-R
Popis
DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 3,3V 606mA 4,5V - 5,5V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
R2SX-053.3-R Modely
Kategorie
Výkon (W)
2 W
Mfr
Izolační napětí
1 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vlastnosti
OCP
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C (s poklesem výkonu)
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
79%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (min)
4,5V
Pouzdro
Modul 10-SMD, 6 přívodů
Napětí - vstup (max)
5,5V
Velikost / rozměry
0,60" D x 0,42" Š x 0,31" V (15,2mm x 10,7mm x 8,0mm)
Napětí - výstup 1
Schvalovací agentura
CB, cURus
Proud - výstup (max)
606mA