R12P21509D
Číslo produktu DigiKey
945-2800-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
R12P21509D
Popis
DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 2 Výstup 15V -9V 66mA, 111mA 10,8V - 13,2V Vstup
Modely EDA/CAD
R12P21509D Modely
Kategorie
Napětí - výstup 2
-9V
Mfr
Proud - výstup (max)
66mA, 111mA
Řada
Výkon (W)
2 W
Izolační napětí
6.4 kV
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Počet výstupů
2
Napětí - vstup (min)
10,8V
Pouzdro
Modul 7-SIP
Napětí - vstup (max)
13,2V
Velikost / rozměry
0,77" D x 0,39" Š x 0,49" V (19,5mm x 9,8mm x 12,5mm)