R12P212D/P
Číslo produktu DigiKey
945-2065-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
R12P212D/P
Popis
DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 2 Výstup 12V -12V 85mA, 85mA 10,8V - 13,2V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
R12P212D/P Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
85mA, 85mA
Mfr
Výkon (W)
2 W
Řada
Izolační napětí
6.4 kV
Balení
Trubice
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
SCP
Typ
Izolovaný modul
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Počet výstupů
2
Účinnost
75%
Napětí - vstup (min)
10,8V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (max)
13,2V
Pouzdro
Modul 7-SIP, 5 přívodů
Napětí - výstup 1
Velikost / rozměry
0,77" D x 0,39" Š x 0,49" V (19,7mm x 9,8mm x 12,5mm)