R-78W12-0.5
R-78W12-0.5
Číslo produktu DigiKey
945-2204-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
R-78W12-0.5
Popis
DC/DC CONVERTER 12V
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Náhradní lineární regulátor DC/DC převodník 1 Výstup 12V 500mA 32V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
R-78W12-0.5 Modely
Kategorie
Napětí - výstup 1
12V
Výrobce
Recom Power
Proud - výstup (max)
500mA
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Hromadné balení
Účinnost
96%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ
Náhradní lineární regulátor
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup (min)
15V
Velikost / rozměry
0,45" D x 0,33" Š x 0,69" V (11,5mm x 8,5mm x 17,5mm)
Napětí - vstup (max)
32V