R-78E3.3-1.0
Číslo produktu DigiKey
945-2409-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
R-78E3.3-1.0
Popis
DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Náhradní lineární regulátor DC/DC převodník 1 Výstup 3,3V 1A 7V - 28V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
R-78E3.3-1.0 Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
1A
Mfr
Výkon (W)
3 W
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Trubice
Vlastnosti
SCP
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ
Náhradní lineární regulátor
Účinnost
91%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
7V
Pouzdro
Modul 3-SIP
Napětí - vstup (max)
28V
Velikost / rozměry
0,46" D x 0,33" Š x 0,41" V (11,6mm x 8,5mm x 10,4mm)