RT3215-32.768-9-TR-10PPM
Číslo produktu DigiKey
2151-RT3215-32.768-9-TR-10PPMTR-ND - Páska a cívka (TR)
2151-RT3215-32.768-9-TR-10PPMCT-ND - Řezaná páska (CT)
2151-RT3215-32.768-9-TR-10PPMDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RT3215-32.768-9-TR-10PPM
Popis
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Podrobný popis
32.768 kHz ±10ppm Krystal 9pF 65 kOhms 2-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
65 kOhms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Kmitočet
32.768 kHz
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,059" Š (3,20mm x 1,50mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)
Zátěžná kapacita
9pF