RT3215-32.768-6-TR
Číslo produktu DigiKey
2151-RT3215-32.768-6-TR-ND - Páska a cívka (TR)
2151-RT3215-32.768-6-TRCT-ND - Řezaná páska (CT)
2151-RT3215-32.768-6-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RT3215-32.768-6-TR
Popis
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32.768 kHz ±20ppm Krystal 6pF 70 kOhms 2-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
70 kOhms
Mfr
Provozní režim
Základní
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Typ
kHz krystal (ladicí vidlice)
Dodávaná velikost pouzdra
2-SMD (3,2x1,5)
Kmitočet
32.768 kHz
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,059" Š (3,20mm x 1,50mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)
Zátěžná kapacita
6pF