RT1610-32.768-9-TR
Číslo produktu DigiKey
2151-RT1610-32.768-9-TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RT1610-32.768-9-TR
Popis
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32.768 kHz ±20ppm Krystal 9pF 90 kOhms 2-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
90 kOhms
Mfr
Provozní režim
Základní
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Typ
kHz krystal (ladicí vidlice)
Dodávaná velikost pouzdra
2-SMD (1,6x1)
Kmitočet
32.768 kHz
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,039" Š (1,60mm x 1,00mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)
Zátěžná kapacita
9pF