RH100-50.000-10-F-1015-EXT-TR
Číslo produktu DigiKey
2151-RH100-50.000-10-F-1015-EXT-TR-ND - Páska a cívka (TR)
2151-RH100-50.000-10-F-1015-EXT-TRCT-ND - Řezaná páska (CT)
2151-RH100-50.000-10-F-1015-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RH100-50.000-10-F-1015-EXT-TR
Popis
CRYSTAL 50.0000MHZ 10PF SMD
Podrobný popis
50 MHz ±10ppm Krystal 10pF 50 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Zátěžná kapacita
10pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
50 Ohms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Kmitočet
50 MHz
Kmitočtová stabilita
±15ppm
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)