RH100-20.000-18-2020-TR
Číslo produktu DigiKey
2151-RH100-20.000-18-2020-TR-ND - Páska a cívka (TR)
2151-RH100-20.000-18-2020-TRCT-ND - Řezaná páska (CT)
2151-RH100-20.000-18-2020-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RH100-20.000-18-2020-TR
Popis
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 MHz ±20ppm Krystal 18pF 70 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Zátěžná kapacita
18pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
70 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
20 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (3,2x2,5)
Kmitočtová stabilita
±20ppm
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)