RDTE-2.700-8585-NS1
Číslo produktu DigiKey
2151-RDTE-2.700-8585-NS1TR-ND - Páska a cívka (TR)
2151-RDTE-2.700-8585-NS1CT-ND - Řezaná páska (CT)
2151-RDTE-2.700-8585-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RDTE-2.700-8585-NS1
Popis
BUZZER MAGNETIC 3.6V 0.3X0.3 SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bzučáky Převodník, Externě buzený Magnetický 3.6 V 100mA 2,7kHz 93dB při 3,6V, 10cm Montáž na povrch Pájecí podložky
Kategorie
Technologie
Magnetický
Výrobce
Raltron Electronics
Hladina akustického tlaku (SPL)
93dB při 3,6V, 10cm
Řada
Odebíraný proud
100mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Umístění portu
Strana
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Obvody budiče
Převodník, Externě buzený
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ vstupu
Signály s nulovým vrcholem
Koncovka
Pájecí podložky
Jmenovité napětí
3.6 V
Velikost / rozměry
0,335" D x 0,335" Š (8,50mm x 8,50mm)
Napěťový rozsah
2,5 ~ 4,5V
Výška při usazení (max)
0,177" (4,50mm)
Kmitočet
2,7kHz