RDT-4.100-1313-NS1
Číslo produktu DigiKey
2151-RDT-4.100-1313-NS1TR-ND - Páska a cívka (TR)
2151-RDT-4.100-1313-NS1CT-ND - Řezaná páska (CT)
2151-RDT-4.100-1313-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RDT-4.100-1313-NS1
Popis
BUZZER PIEZO 5V 0.6X0.512 SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bzučáky Převodník, Externě buzený Piezo 5 V 5mA 4,1kHz 85dB při 5V, 10cm Montáž na povrch Pájecí podložky
Kategorie
Technologie
Piezo
Výrobce
Raltron Electronics
Hladina akustického tlaku (SPL)
85dB při 5V, 10cm
Řada
Odebíraný proud
5mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Umístění portu
Strana
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Obvody budiče
Převodník, Externě buzený
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ vstupu
Signál špička-špička
Koncovka
Pájecí podložky
Jmenovité napětí
5 V
Velikost / rozměry
0,661" D x 0,512" Š (16,80mm x 13,00mm)
Napěťový rozsah
1 ~ 25V
Výška při usazení (max)
0,110" (2,80mm)
Kmitočet
4,1kHz