R2520-26.000-8-F-1010-EXT-TR
Číslo produktu DigiKey
2151-R2520-26.000-8-F-1010-EXT-TR-ND - Páska a cívka (TR)
2151-R2520-26.000-8-F-1010-EXT-TRCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
R2520-26.000-8-F-1010-EXT-TR
Popis
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
26 MHz ±10ppm Krystal 8pF 100 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Zátěžná kapacita
8pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
100 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
26 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (2,5x2)
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)