R2016-40.000-8-F-1515-TR-NS1
Číslo produktu DigiKey
2151-R2016-40.000-8-F-1515-TR-NS1TR-ND - Páska a cívka (TR)
2151-R2016-40.000-8-F-1515-TR-NS1CT-ND - Řezaná páska (CT)
2151-R2016-40.000-8-F-1515-TR-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
R2016-40.000-8-F-1515-TR-NS1
Popis
CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
40 MHz ±15ppm Krystal 8pF 100 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Zátěžná kapacita
8pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
100 Ohms
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-10°C ~ 60°C
Kmitočet
40 MHz
Kmitočtová stabilita
±15ppm
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočtová tolerance
±15ppm
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)