R2016-40.000-10-F-1010-EXT-TR-NS1
Číslo produktu DigiKey
2151-R2016-40.000-10-F-1010-EXT-TR-NS1TR-ND - Páska a cívka (TR)
2151-R2016-40.000-10-F-1010-EXT-TR-NS1CT-ND - Řezaná páska (CT)
2151-R2016-40.000-10-F-1010-EXT-TR-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
Popis
CRYSTAL 40.000MHZ 10PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
40 MHz ±10ppm Krystal 10pF 40 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Zátěžná kapacita
10pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
40 Ohms
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Kmitočet
40 MHz
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)