R2016-26.000-8-F-1010-TR-NS1
Číslo produktu DigiKey
2151-R2016-26.000-8-F-1010-TR-NS1TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
R2016-26.000-8-F-1010-TR-NS1
Popis
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
26 MHz ±10ppm Krystal 8pF 100 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
R2016-26.000-8-F-1010-TR-NS1 Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
8pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
100 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Provozní teplota
-10°C ~ 60°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
26 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (2x1,6)
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)