OX4128A-D3-0.5-20.000-3.3
Číslo produktu DigiKey
2151-OX4128A-D3-0.5-20.000-3.3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OX4128A-D3-0.5-20.000-3.3
Popis
XTAL OSC 20.0000MHZ 3.3V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 MHz OCXO CMOS Oscilátor 3,3V 6-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Výstup
CMOS
Mfr
Napájecí napětí
3,3V
Řada
Kmitočtová stabilita
±5ppb
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
6-SMD, Bez přívodů
Typ
Velikost / rozměry
0,803" D x 0,500" Š (20,40mm x 12,70mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,590" (14,99mm)