OX4115B-D3-0.5-20.000-3.3
Číslo produktu DigiKey
2151-OX4115B-D3-0.5-20.000-3.3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OX4115B-D3-0.5-20.000-3.3
Popis
XTAL OSC OCXO 20.000MHZ 3.3V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 MHz OCXO CMOS Oscilátor 3,3V 6-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±5ppb
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Nosič
Odebíraný proud (max)
300mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
6-SMD, Bez přívodů
Typ
Velikost / rozměry
0,606" D x 0,417" Š (15,40mm x 10,60mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,315" (8,00mm)