AS-8.000-18-SMD-TR
Číslo produktu DigiKey
2151-AS-8.000-18-SMD-TR-ND - Páska a cívka (TR)
2151-AS-8.000-18-SMD-TRCT-ND - Řezaná páska (CT)
2151-AS-8.000-18-SMD-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AS-8.000-18-SMD-TR
Popis
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8 MHz ±30ppm Krystal 18pF 60 Ohms HC-49/US
Kategorie
Zátěžná kapacita
18pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
60 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
8 MHz
Velikost / rozměry
0,472" D x 0,189" Š (12,00mm x 4,80mm)
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Výška při usazení (max)
0,157" (4,00mm)
Kmitočtová tolerance
±30ppm