RC-SPIRIT2-915
Číslo produktu DigiKey
3206-RC-SPIRIT2-915TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RC-SPIRIT2-915
Popis
915MHz Transceiver module S2LP b
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
6LoWPAN Moduly transceiveru 915MHz, 1GHz Bez antény Montáž na povrch
Kategorie
Sériová rozhraní
GPIO, SPI
Mfr
Typ antény
Bez antény
Balení
Páska a cívka (TR)
Použitý IO/součást
S2-LP
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí
1,8V ~ 3,6V
Protokol
Odebíraný pracovní proud
7,2mA
Modulace
2-GFSK
Proud při vysílání
11mA ~ 20mA
Kmitočet
915MHz, 1GHz
Způsob montáže
Montáž na povrch
Datová rychlost
38,4kbps
Provozní teplota
-30°C ~ 75°C