RC-CC1310-915
Číslo produktu DigiKey
3206-RC-CC1310-915TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RC-CC1310-915
Popis
RF TXRX MODULE 802.15.4U.FL SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
802,15,4 6LoWPAN Moduly transceiveru 915MHz Bez antény, U.FL Montáž na povrch
Kategorie
Sériová rozhraní
GPIO, JTAG
Mfr
Typ antény
Bez antény, U.FL
Balení
Páska a cívka (TR)
Použitý IO/součást
CC1310F128
Stav součásti
Aktivní
Velikost paměti
128kB flash, 28kB SRAM
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Napájecí napětí
1,8V ~ 3,8V
RF skupina/standard
Odebíraný pracovní proud
5,5mA
Protokol
Proud při vysílání
13,4mA ~ 23,5mA
Kmitočet
915MHz
Způsob montáže
Montáž na povrch
Datová rychlost
4Mbps
Provozní teplota
-30°C ~ 75°C