QADA-50-12-1402
Číslo produktu DigiKey
Q1194-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
QADA-50-12-1402
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 50W
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12V 50 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Výkon (W)
50 W
Výrobce
Qualtek
Příkon naprázdno
210mW (max.)
Řada
Polarizace
Kladný střed
Balení
Hromadné balení
Účinnost
Úroveň VI
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 11,0mm
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Délka kabelu
59" (1,50m)
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Napětí - vstup
100 ~ 240VAC
Velikost / rozměry
4,53" D x 2,09" Š x 1,50" V (115,0mm x 53,0mm x 38,0mm)
Napětí - výstup
12V
Schvalovací agentura
BSMI, CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, PSE
Proud - výstup (max)
4,2A