FKA2-25489NBHW3F
FKA2-25489NBHW3F
Číslo produktu DigiKey
Q604-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FKA2-25489NBHW3F
Popis
FAN AXIAL 254X89MM 115VAC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 115VAC Kulatý - 254mm prům. Koule 630,0CFM (17,64m³/min) 2 vodiče
Výkon (W)
67,8W
Koncovka
2 vodiče
Provozní teplota
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Jmenovité napětí
115VAC
Velikost / rozměry
Kulatý - 254mm prům.
Šírka
89,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,620A
Průtok vzduchu
630,0CFM (17,64m³/min)
Statický tlak
0,276" H2O (68,7Pa)