FDD1-17251EBHW32
Číslo produktu DigiKey
Q889-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FDD1-17251EBHW32
Popis
FAN AXIAL 172X51MM 48VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 48VDC Obdélníkový/kulatý - 172mm D x 151mm V Koule 325,0CFM (9,10m³/min) 2 vodiče
Kategorie
Šum
64,0dB(A)
Mfr
Výkon (W)
37.9 W
Řada
OT/MIN
Balení
Hromadné balení
Koncovka
2 vodiče
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Jmenovité napětí
Schvalovací agentura
CE, cURus, TUV
Velikost / rozměry
Obdélníkový/kulatý - 172mm D x 151mm V
Hmotnost
2,3lb (1kg)
Šírka
51,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,790A
Průtok vzduchu
325,0CFM (9,10m³/min)
Materiál - rám
Hliníkový
Statický tlak
1,134" H2O (282,5Pa)
Materiál - nůž
Plastový
Typ ložiska
Koule
Životnost při teplotě
50000h při 25°C