FAD1-12038EBHW12
FAD1-12038EBHW12
Číslo produktu DigiKey
Q1001-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FAD1-12038EBHW12
Popis
FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
38 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 48VDC Čtyřhran - 120mm D x 120mm V Koule 105,5CFM (2,95m³/min) 2 vodiče
Kategorie
Šum
46,7dB(A)
Mfr
Výkon (W)
8.64 W
Provozní teplota
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 120mm D x 120mm V
Šírka
38,50mm
Jmenovitý proud (A)
0,180A
Průtok vzduchu
105,5CFM (2,95m³/min)
Napěťový rozsah
43,2 ~ 52,8VDC
Statický tlak
0,265" H2O (66,0Pa)