FAD1-12038DBJW12
Číslo produktu DigiKey
Q1000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FAD1-12038DBJW12
Popis
FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
31 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 24VDC Čtyřhran - 120mm D x 120mm V Koule 120,1CFM (3,36m³/min) 2 vodiče
Kategorie
Šum
48,0dB(A)
Mfr
Výkon (W)
9.12 W
Provozní teplota
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 120mm D x 120mm V
Šírka
38,50mm
Jmenovitý proud (A)
0,380A
Průtok vzduchu
120,1CFM (3,36m³/min)
Napěťový rozsah
21,6 ~ 26,4VDC
Statický tlak
0,335" H2O (83,4Pa)