FAD1-12038CBJW12
Číslo produktu DigiKey
Q999-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FAD1-12038CBJW12
Popis
FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
38 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 12VDC Čtyřhran - 120mm D x 120mm V Koule 120,1CFM (3,36m³/min) 2 vodiče
Kategorie
Šum
48,0dB(A)
Mfr
Výkon (W)
7.44 W
Provozní teplota
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 120mm D x 120mm V
Šírka
38,50mm
Jmenovitý proud (A)
0,620A
Průtok vzduchu
120,1CFM (3,36m³/min)
Napěťový rozsah
10,8 ~ 13,2VDC
Statický tlak
0,335" H2O (83,4Pa)