FAD1-12038CBHW12
Číslo produktu DigiKey
Q641-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FAD1-12038CBHW12
Popis
FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 12VDC Čtyřhran - 120mm D x 120mm V Koule 105,5CFM (2,95m³/min) 2 vodiče
Kategorie
Šum
46,7dB(A)
Mfr
Výkon (W)
4.68 W
Provozní teplota
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 120mm D x 120mm V
Hmotnost
0,518lb (234,96g)
Šírka
38,50mm
Jmenovitý proud (A)
0,390A
Průtok vzduchu
105,5CFM (2,95m³/min)
Napěťový rozsah
10,8 ~ 13,2VDC
Statický tlak
0,265" H2O (66,0Pa)