FAD1-12025CBLW12
FAD1-12025CBLW12
Číslo produktu DigiKey
Q639-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FAD1-12025CBLW12
Popis
FAN AXIAL 120X25.5MM 12VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 12VDC Čtyřhran - 120mm D x 120mm V Koule 71,8CFM (2,01m³/min) 2 vodiče
Kategorie
Šum
34,4dB(A)
Mfr
Výkon (W)
1.8 W
Řada
OT/MIN
Balení
Hromadné balení
Koncovka
2 vodiče
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Jmenovité napětí
Schvalovací agentura
CE, cURus, TUV
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 120mm D x 120mm V
Hmotnost
0,344lb (156,04g)
Šírka
25,50mm
Jmenovitý proud (A)
0,150A
Průtok vzduchu
71,8CFM (2,01m³/min)
Napěťový rozsah
10,8 ~ 13,2VDC
Statický tlak
0,093" H2O (23,2Pa)