FAD1-08038CBMW12
FAD1-08038CBMW12
Číslo produktu DigiKey
Q633-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FAD1-08038CBMW12
Popis
FAN AXIAL 80.5X38MM 12VDC WIRE
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 12VDC Čtyřhran - 80,5mm D x 80,5mm V Koule 46,0CFM (1,29m³/min) 2 vodiče
Kategorie
Šum
36,0dB(A)
Mfr
Výkon (W)
2.04 W
Provozní teplota
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 80,5mm D x 80,5mm V
Hmotnost
0,264lb (119,75g)
Šírka
38,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,170A
Průtok vzduchu
46,0CFM (1,29m³/min)
Napěťový rozsah
10,8 ~ 13,2VDC
Statický tlak
0,167" H2O (41,6Pa)