FAD1-08032CBMW12
FAD1-08032CBMW12
FAD1-08032CBMW12
FAD1-08032CBMW12
Číslo produktu DigiKey
Q630-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FAD1-08032CBMW12
Popis
FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 12VDC Čtyřhran - 80,5mm D x 80,5mm V Koule 44,8CFM (1,25m³/min) 2 vodiče
Kategorie
Šum
36,7dB(A)
Mfr
Výkon (W)
1.92 W
Provozní teplota
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 80,5mm D x 80,5mm V
Hmotnost
0,238lb (107,95g)
Šírka
32,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,160A
Průtok vzduchu
44,8CFM (1,25m³/min)
Napěťový rozsah
10,8 ~ 13,2VDC
Statický tlak
0,241" H2O (60,0Pa)