FAD1-08032CBLW12
Číslo produktu DigiKey
Q629-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FAD1-08032CBLW12
Popis
FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 12VDC Čtyřhran - 80,5mm D x 80,5mm V Koule 39,6CFM (1,11m³/min) 2 vodiče
Kategorie
Šum
35,5dB(A)
Mfr
Výkon (W)
1.32 W
Řada
OT/MIN
Balení
Hromadné balení
Koncovka
2 vodiče
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Jmenovité napětí
Schvalovací agentura
CE, cURus, TUV
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 80,5mm D x 80,5mm V
Hmotnost
0,238lb (107,95g)
Šírka
32,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,110A
Průtok vzduchu
39,6CFM (1,11m³/min)
Napěťový rozsah
10,8 ~ 13,2VDC
Statický tlak
0,187" H2O (46,6Pa)