FAA1-12025QBMW31
Číslo produktu DigiKey
Q585-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FAA1-12025QBMW31
Popis
FAN AXIAL 120X25MM 230VAC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 230VAC Čtyřhran - 120mm D x 120mm V Koule 71,0CFM (1,99m³/min) 2 vodiče
Kategorie
Šum
44,1dB(A)
Výrobce
Qualtek
Výkon (W)
20,70W
Řada
OT/MIN
2300ot/min
Balení
Hromadné balení
Koncovka
2 vodiče
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Jmenovité napětí
230VAC
Schvalovací agentura
CE, cURus, TUV
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 120mm D x 120mm V
Hmotnost
0,749lb (339,74g)
Šírka
25,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,090A
Průtok vzduchu
71,0CFM (1,99m³/min)
Materiál - rám
Hliníkový
Statický tlak
0,156" H2O (38,8Pa)