17-M100B-C je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Direct
HellermannTyton
Skladem : 400
Katalogový list
Standardní, Blokování Černá 0,81" (20,50mm) 0,098" (2,50mm) 18lb (8,16kg)
17-M100B-C
Číslo produktu DigiKey
Q824-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
17-M100B-C
Popis
CBL TIE LOCKING BLACK 18LB 3.93"
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Šírka
0,098" (2,50mm)
Výrobce
Qualtek
Délka - skutečná
0,328' (100,00mm, 3,93")
Řada
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Balení
Hromadné balení
Pevnost v tahu
18lb (8,16kg)
Stav součásti
Zastaralé
Vlastnosti
Odolný proti UV záření
Typ stahovací pásky pro vodič / kabel
Standardní, Blokování
Materiál
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Délka - přibližná
4"
Barva
Černá
Průměr svazku
0,81" (20,50mm)