QT49-16.000MAAJ-B
Číslo produktu DigiKey
4981-QT49-16.000MAAJ-B-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
QT49-16.000MAAJ-B
Popis
HC49 30PPM @25C 30PPM (-20 TO 7
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
16 MHz ±30ppm Krystal 18pF 30 Ohms HC-49/US
Kategorie
Zátěžná kapacita
18pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
30 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
16 MHz
Velikost / rozměry
0,453" D x 0,197" Š (11,50mm x 5,00mm)
Kmitočtová stabilita
±30ppm
Výška při usazení (max)
0,145" (3,68mm)
Kmitočtová tolerance
±30ppm