W3908B0100
Číslo produktu DigiKey
553-W3908B0100-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
W3908B0100
Popis
RF ANT 1.585GHZ FLAT PATCH ADH
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1,585GHz BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS Plochá záplata Anténa RF 1,56GHz ~ 1,61GHz 0,3dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Lepidlo
Kategorie
Typ antény
Plochá záplata
Výrobce
Pulse Electronics
Počet pásem
1
Řada
Útlum odrazu
-10dB
Balení
Hromadné balení
Zisk
0,3dBi
Stav součásti
Aktivní
Výkon - max
3 W
RF skupina/standard
Navigace
Vlastnosti
Kabel - 100mm
Kmitočtová skupina
UHF (1GHz ~ 2GHz)
Koncovka
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Kmitočet (střed / pásmo)
1,585GHz
Způsob montáže
Lepidlo
Kmitočtový rozsah
1,56GHz ~ 1,61GHz