W3907B0100
Číslo produktu DigiKey
553-W3907B0100-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
W3907B0100
Popis
RF ANT 2.15GHZ FLAT PATCH CAB
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2,15GHz LTE Plochá záplata Anténa RF 698MHz ~ 3,6GHz 4,2dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Lepidlo
Kategorie
Typ antény
Plochá záplata
Výrobce
Pulse Electronics
Počet pásem
6
Řada
Útlum odrazu
-7,5dB
Balení
Hromadné balení
Zisk
4,2dBi
Stav součásti
Aktivní
Výkon - max
3 W
RF skupina/standard
Mobilní
Vlastnosti
Kabel - 100mm
Kmitočtová skupina
Široké pásmo
Koncovka
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Kmitočet (střed / pásmo)
2,15GHz
Způsob montáže
Lepidlo
Kmitočtový rozsah
698MHz ~ 3,6GHz