W3554E0193
Číslo produktu DigiKey
553-W3554E0193-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
W3554E0193
Popis
ANTENNA ASSEMBLY 6GHZ 193MM MMCX
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
829MHz, 1,5GHz, 2,2GHz, 3,55GHz, 5,45GHz 2G, 3G, 4G, 5G, Bluetooth, GNSS, ISM, Wi-Fi, Zigbee™ Sledování PCB Anténa RF 698MHz ~ 960MHz, 1,4GHz ~ 1,6GHz, 1,71GHz ~ 2,69GHz, 3,3GHz ~ 3,8GHz, 4,9GHz ~ 6GHz 1,9dBi, 2,5dBi, 3,2dBi, 3,3dBi, 3,5dBi MMCX Lepidlo
Kategorie
Počet pásem
5
Výrobce
Pulse Electronics
Útlum odrazu
-4dB, -3dB, -6dB, -5dB, -4dB
Balení
Sáček
Zisk
1,9dBi, 2,5dBi, 3,2dBi, 3,3dBi, 3,5dBi
Stav součásti
Aktivní
Výkon - max
5 W
RF skupina/standard
802,15,4, Bluetooth, Mobilní, Všeobecné pásmo ISM, Navigace, Wi-Fi
Vlastnosti
Kabel - 193mm
Kmitočtová skupina
Široké pásmo
Koncovka
MMCX
Kmitočet (střed / pásmo)
829MHz, 1,5GHz, 2,2GHz, 3,55GHz, 5,45GHz
Způsob montáže
Lepidlo
Kmitočtový rozsah
698MHz ~ 960MHz, 1,4GHz ~ 1,6GHz, 1,71GHz ~ 2,69GHz, 3,3GHz ~ 3,8GHz, 4,9GHz ~ 6GHz
Výška (max)
0,008" (0,20mm)