W3334B0100
Číslo produktu DigiKey
553-W3334B0100-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
W3334B0100
Popis
FPC ANTENNA 2.4/5.XGHZ/DSRC
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2,45GHz, 5,45GHz Bluetooth, DSRC, Wi-Fi, Zigbee™ Sledování PCB Anténa RF 2,4GHz ~ 2,5GHz, 4,9GHz ~ 6GHz 4dBi, 5,5dBi U.FL Lepidlo
Kategorie
Typ antény
Sledování PCB
Výrobce
Pulse Electronics
Počet pásem
2
Řada
VSWR
2, 2,5
Balení
Sáček
Zisk
4dBi, 5,5dBi
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Kabel - 100mm
RF skupina/standard
802,15,4, Bluetooth, Wi-Fi
Koncovka
U.FL
Kmitočtová skupina
UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Způsob montáže
Lepidlo
Kmitočet (střed / pásmo)
2,45GHz, 5,45GHz
Výška (max)
0,004" (0,10mm)
Kmitočtový rozsah
2,4GHz ~ 2,5GHz, 4,9GHz ~ 6GHz