PM4346.333NLT
Číslo produktu DigiKey
553-PM4346.333NLTTR-ND - Páska a cívka (TR)
553-PM4346.333NLTCT-ND - Řezaná páska (CT)
553-PM4346.333NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PM4346.333NLT
Popis
FIXED IND 33UH 5A 88 MOHM SMD
Podrobný popis
33 µH Nestíněný Lisovaný Vodič 5 A 88mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Stínění
Nestíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
88mOhm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
5MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,531" D x 0,492" Š (13,50mm x 12,50mm)
Saturační proud (Isat)
8A
Výška při usazení (max)
0,197" (5,00mm)