PM4346.333NLT | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | PM4346.333NLT |
Popis | FIXED IND 33UH 5A 88 MOHM SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 13 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 33 µH Nestíněný Lisovaný Vodič 5 A 88mOhm max. Nestandardní |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Stínění Nestíněný |
Mfr | Stejnosměrný odpor (DCR) 88mOhm max. |
Řada | Samorezonanční kmitočet 5MHz |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Stav součásti Aktivní | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Typ Lisovaný | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Indukčnost | Způsob montáže Montáž na povrch |
Tolerance ±20% | Pouzdro Nestandardní |
Jmenovitý proud (A) | Velikost / rozměry 0,531" D x 0,492" Š (13,50mm x 12,50mm) |
Saturační proud (Isat) 8A | Výška při usazení (max) 0,197" (5,00mm) |