PM4345.222NLT
Číslo produktu DigiKey
553-PM4345.222NLTTR-ND - Páska a cívka (TR)
553-PM4345.222NLTCT-ND - Řezaná páska (CT)
553-PM4345.222NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PM4345.222NLT
Popis
FIXED IND 2.2UH 4.2A 50 MOHM SMD
Podrobný popis
2.2 µH Stíněný Lisovaný Vodič 4.2 A 50mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PM4345.222NLT Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
50mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,236" D x 0,213" Š (6,00mm x 5,40mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)
Saturační proud (Isat)
9A