PM4345.153NLT | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | PM4345.153NLT |
Popis | FIXED IND 15UH 1.9A 270 MOHM SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 13 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 15 µH Stíněný Lisovaný Vodič 1.9 A 270mOhm max. Nestandardní |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | PM4345.153NLT Modely |
Kategorie | Stínění Stíněný |
Mfr | Stejnosměrný odpor (DCR) 270mOhm max. |
Řada | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Typ Lisovaný | Způsob montáže Montáž na povrch |
Indukčnost | Pouzdro Nestandardní |
Tolerance ±20% | Velikost / rozměry 0,236" D x 0,213" Š (6,00mm x 5,40mm) |
Jmenovitý proud (A) | Výška při usazení (max) 0,079" (2,00mm) |
Saturační proud (Isat) 2,8A |