PM4345.153NLT
Číslo produktu DigiKey
553-PM4345.153NLTTR-ND - Páska a cívka (TR)
553-PM4345.153NLTCT-ND - Řezaná páska (CT)
553-PM4345.153NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PM4345.153NLT
Popis
FIXED IND 15UH 1.9A 270 MOHM SMD
Podrobný popis
15 µH Stíněný Lisovaný Vodič 1.9 A 270mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PM4345.153NLT Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
270mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,236" D x 0,213" Š (6,00mm x 5,40mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)
Saturační proud (Isat)
2,8A