PM4345.103NLT
Číslo produktu DigiKey
553-PM4345.103NLTTR-ND - Páska a cívka (TR)
553-PM4345.103NLTCT-ND - Řezaná páska (CT)
553-PM4345.103NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PM4345.103NLT
Popis
FIXED IND 10UH 2.3A 199 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µH Stíněný Lisovaný Vodič 2.3 A 199mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PM4345.103NLT Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
199mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,236" D x 0,213" Š (6,00mm x 5,40mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)
Saturační proud (Isat)
3,4A