PM4344.333NLT
Číslo produktu DigiKey
553-PM4344.333NLTTR-ND - Páska a cívka (TR)
553-PM4344.333NLTCT-ND - Řezaná páska (CT)
553-PM4344.333NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PM4344.333NLT
Popis
FIXED IND 33UH 10.7A 44 MOHM SMD
Podrobný popis
33 µH Stíněný Lisovaný Vodič 10.7 A 44mOhm max. Nestandardní
Modely EDA/CAD
PM4344.333NLT Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
44mOhm max.
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,697" D x 0,677" Š (17,70mm x 17,20mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,276" (7,00mm)
Saturační proud (Isat)
15A