PM4344.103NLT
Číslo produktu DigiKey
553-PM4344.103NLTTR-ND - Páska a cívka (TR)
553-PM4344.103NLTCT-ND - Řezaná páska (CT)
553-PM4344.103NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PM4344.103NLT
Popis
FIXED IND 10UH 16.5A 13 MOHM SMD
Podrobný popis
10 µH Stíněný Lisovaný Vodič 16.5 A 13mOhm max. Nestandardní
Modely EDA/CAD
PM4344.103NLT Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
13mOhm max.
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,697" D x 0,677" Š (17,70mm x 17,20mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,276" (7,00mm)
Saturační proud (Isat)
24A